Fiberoptisk kabel Multimode LC-LC OM1 Duplex

Längd meter
Du kan endast göra offerts
Produktbeskrivning:
Multimode OM1 fiberoptisk patch-kabel för korskoppling i duplex utförande. Kabeln är halogenfri LSZH. Testprotokoll medföljer varje kabel.
Kontaktdon: LC-LC
Multimode OM1 62,5/125
Slipning: UPC-UPC
Ytterdiameter kabel: 2mm
Färg: Orange



Artikelnummer:
LCLC-OM1-25-01

Produkter

Handla

Information