Fiberoptisk kabel Multimode LC-LC OM3 Duplex

Längd meter
Du kan endast göra offerts
Produktbeskrivning:
Multimode OM3 fiberpatchkabel för korskoppling i duplex utförande. Kabeln är halogenfri LSZH. Testprotokoll medföljer varje kabel.
Kontaktdon: LC-LC
Multimode OM3 50/125
Slipning: UPC-UPC
Ytterdiameter kabel: 2mm
Färg: Turkos



Artikelnummer:
LCLC-OM3-25-01

Rekommenderade tillbehör till denna produkt
Produkter

Handla

Information