Fiberpatch Singlemode SC Fiberpatch Singlemode LC

Fiberoptisk kabel Singlemode SC-LC Duplex

Längd meter
Du kan endast göra offerts
Produktbeskrivning:
Fiberoptisk singlemode patch-kabel för korskoppling i duplex utförande. Kabeln är halogenfri LSZH. Testprotokoll medföljer varje kabel.
Kontaktdon: SC-LC
Singlemode 9/125
Slipning: UPC-UPC
Ytterdiameter kabel: 2mm
Färg: Gul



Artikelnummer:
SCLC-SM-25-01

Produkter

Handla

Information