patchkabel LC LC OM4 duplex lila magneta LSZH 1,8 mm Fiberpatch OM4 LC LC duplex lila magneta 1,8mm LSZH

LC - LC OM4 Duplex Multimode Lila

Längd meter
Du kan endast göra offerts
Produktbeskrivning:

LC/PC-LC/PC OM4 multimode korskopplingskablage i duplex, 2 fiber, som är halogenfri LSZH. Varje kabel levereras med mätvärden.


  • Kabeltyp 1,8mm duplex i Magneta lila.
  • Halogenfri LSZH.
  • LC och LC kontakter i beige med rött och svart brytskydd och clips. Andra färger på brytskydd eller utan clips finns som alternativ. Kontakta oss för mer information.
  • Levereras styckvis i försluten plastpåse med mätvärden.



Artikelnummer:
12946-010

Rekommenderade tillbehör till denna produkt
Produkter

Handla

Information