SC/PC - SC/PC OM4 50/125 Duplex Magenta

Längd
Du kan endast göra offerts
Produktbeskrivning:

SC/PC - SC/PC OM4 multimode korskopplingskablage i duplex, 2 fiber G.657A1, med unikt serienummer i båda ändarna med full spårbarhet. Magenta kabel 1,8mm som är halogenfri. Varje kabel levereras med mätvärden.


  • Kabeltyp OM4 Corning® ClearCurve® YD 1,8mm G.657A1. Magenta
  • Halogenfri och flamskyddande FRNC
  • Senko SC kontakter i magenta och brytskydd i vitt med clips. Avikande färg på brytskydd som svart och röd och utan clips finns som alternativt. 
  • Varje kabel har unikt serienummer med full spårbarhet
  • Levereras styckvis i försluten plastpåse med mätvärden
  • Tillverkas i EU



Artikelnummer:
12920-005

Rekommenderade tillbehör till denna produkt
Produkter

Handla

Information