LC/APC - LC/APC OS2 Duplex Singlemode

Färg på kabel:
Längd
Du kan endast göra offerts
Produktbeskrivning:

LC/APC - LC/APC OS2 singlemode korskopplingskablage i duplex, 2 fiber G.657A1, med unikt serienummer i båda ändarna med full spårbarhet. Finns med gul eller blå kabel 1,8mm som är halogenfri. Varje kabel levereras med mätvärden.


  • Kabeltyp OS2 Corning® SMF-28® YD 1,8mm G.657A1
  • Halogenfri och flamskyddande FRNC
  • Senko LC kontakter i grönt med grönt brytskydd och clips. Avikande färg på brytskydd som svart och röd och utan clips finns som alternativ.
  • Varje kabel har unikt serienummer med full spårbarhet
  • Levereras styckvis i försluten plastpåse med mätvärden
  • Tillverkas i EU



Artikelnummer:
12918-005

Rekommenderade tillbehör till denna produkt
Produkter

Handla

Information