Patchkabel Uniboot LC fiberkabel

Patchkabel Uniboot LC fiberkabel

Att skifta polariteten ute på site har aldrig varit enklare med vår LC-LC Uniboot duplex med kontakten ELiMENT från US Conec. Det går på några sekunder helt utan att exponera fiber. Halogenfri kabel från Corning 1,8mm. Finns i UPC OS2 singlemode och OM4 Multimode. Varje kabel levereras med mätvärden och unik märkning med full spårbarhet.




Produkter

Handla

Information